1970 yılında Kayseri’de kaporta atölyesi olarak hizmete açılan Heriş, 1993 yılında Adana’da kaporta hizmetine boyayı da ekleyip büyümenin ilk adımlarını attı.

2001 yılına gelindiğinde hizmet yelpazesini genişleten Heriş, müşterilerine tuning-modifiye, kaporta-boya, tamir-bakım servsi olarak hizmet vererek büyümeye devam etti.

2006 yılında da büyüme ivmesini oto kiralama hizmetiyle taçlandırdı ve Heriş Tuning Otomotiv ve Metal Şirketi kuruldu.

2010 yılında başta devlet olmak üzere ihalelere katılıp müşteri portföyünü her geçen gün genişleten Heriş Tuning, kaporta, boya, tamir, bakım, motor modifiyesi, body cit uygulamaları, lambo kapı, oto kiralama, vinç ve oto kurtarma, demir – çelik – hurda alanlarında gerek Adana’da gerekse çevre illerde bir ekol oldu.

Atadan kalan mesleğine sahip çıkan, koruyan ve geliştiren, tek bildiği, en iyi bildiği işi yaptığına inanan dürüst, doğru ve güvenilir Heriş Tuning . yılında sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Body-Kit

Heriş Tuning Body Kit Hizmeti;

Otomobillerin aerodynamic yapısını kuvvetlendirmek amacıyla, aracın gövdesine ek olarak takılan parçalardan oluşan sete denir.

Ön/arka tampon, yan etek, kanatlarda bulunur. Modifiye tutkunlarının en gözde parçasıdır. Body kit çoğu zaman görsel olarak uygulansada asıl amacı aracın aerodinamik kriterleri güçlendirmektir.

Aerodinamik: Rüzgar sürtünme durumuna denir. Hava ve sürtünme özelliklerini içerir